Přístrojvá pedikúra

Přístrojová (suchá, medicinální) pedikúra je moderní metodou ošetření chodidel pomocí vysokootáčkových fréz z vysoce kvalitních materiálů. Touto metodou je zaručena bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována fyziologicky přirozeným způsobem - broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. Ošetření je vhodné i pro lidi trpící diabetem a pro lidi s onemocněním žil či tepen dolních končetin.

PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA– ošetření kosmetikou FOOTLOGIX, dezinfekce, úprava nehtů, ošetření nehtových valů, odstranění zrohovatělé kůže, ošetření otlaků, výživa nehtů, peeling s mořskou řasou, regenerace pěnou FOOTLOGIX    

 

                                           

Lehké nohy

Osvěžující ošetření nohou s vůní mentolu a rozmarýnu. Vhodný pro zbavení se pocitu těžkých a unavených nohou. Posiluje a tlumí bolest nohou. Exfoliační mořská sůl odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyhlazuje, zjemňuje a rozjasňuje pokožku.

Bandážový zábal – Drenamarine s řasami, které bojují s celulitidou, otoky a zadržováním vody. Očištění řasou Laminaria, regenerační ošetření chladivým gelem na nohy, odstraňuje tíhu a pocit těžkých nohou, osvěžuje. Má dlouhodobý účinek.

Příjemný v horkých dnech.