Liftingové ošetření pleti

- Ajurvéda obličejové ošetření

originální masáž bylinnými měšci

 

Výrazný lifting (zejména očního okolí), okamžitý efekt, prozáření pokožky, rozjasnění a efekt "zvětšení" očí a zpevnění očních víček, vyživená a "plná" pokožka. Obnova pružnosti. Pleť je oživená a vypadá svěže, odpočatě. Je hydratovaná a vlačná, velmi jemná na dotek. Toto ošetření je vhodné pro vysušenou, povadlo, vrásčitou pleť se ztrátou plnosti.

 

 - 3D lifting s diamantovým práškem 

Luxus diamantu, nejvzácnějšího kamene na světě, je obsažený v této rozmazlující a hýčkající řadě obličejových krémů, která zanechá vaši pokožku rozzářenou a poskytne jí 3D liftingový efekt, který jste nikdy dřív neviděli! Řada byla speciálně navržena pro mdlou a silnou pokožku s povrchovými i hlubokými vrásky. Luminous Lift kombinuje exkluzivní kosmetickou technologii, která obnovuje a povzbuzuje schopnost pokožky odrážet světlo s rostlinnými polysacharidy a nejnovějšími biomimetickými peptidy pro neobyčejný liftingový efekt a kompaktnost. Den po dni, při kombinování různých Luminous Lift krémů a sér, jsou vrásky vyhlazeny, pokožka je sjednocená a rozzářená a obličejové kontury jsou obnoveny. Výsledkem je viditelně svěží a celkově mladší vzhled.

 

 

- Manuální lifting obličeje

Dobře působí na vrásky způsobené únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživo a zvyšuje tonus kůže. Manuální lifting obličeje výrazně vyhlazuje vrásky a kontury. Podporuje imunitní systém