Tělové rituály

  Vydejte se s námi do hlubin historie, do dob, kdy dávní znalci starobylých umění hledali tajemství věčného mládí a nesmrtelné krásy. Objevte mimořádné účinky cenných olejů, vzácných esencí a substancí, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známé po tisíciletí.

Uvěříte v kouzla.                    

                                                                                                        

Relaxační infrasaunovací rituál

     Infračervená saunovací deka, je velmi příjemný způsob pro relaxaci, uvolnění a zklidnění unavených svalů, snadná a efektivní cesta k formování postavy a zeštíhlení v požadovaných partiích, navíc s podporou krevního oběhu a zlepšením metabolismu. Díky infračervené mobilní saunovací dece je to snadné, navíc sauna poslouží i pro psychickou relaxaci, má pozitivní vliv na uvolnění pórů a regeneraci pokožky, odstranění a vyhlazení vrásek či celulitidy, pomáhá i zmírnění lokálních bolestí a působí v případě zácpy nebo lokálních ložisek bolesti. Tělový rituál zahrnuje: Slim Active Drink - Efektivně odvodňuje a napomáhá hubnutí, tělový peeling, saunovací deka, očištění řasou Laminaria, regenerační ošetření. 

 

Detoxikační rituál v saunovací dece

     Celotělové ošetření s intenzivním hloubkovým působením, založené na detoxikačních účincích vzácných bylin a Mrtvého moře, pročišťuje organismus a zbavuje jej škodlivých látek. Dodává energii a vitalitu celému organismu, podporuje imunitní systém. Tělový rituál zahrnuje: detoxikační čaj, parafínový zabal rukou, tělový peeling, tělový zábal v zahřívací dece, očištění řasou Laminaria, relaxační detoxikační ošetrení pro tvarování postavy.                                                                                                                                                                                                                                                                             

Lulur rituál s hydratačními a regeneračními účinky  

     Procedura je inspirována božským Jávským ostrovem. Toto relaxační a smyslné ošetření, které bylo vyvinuto za účelem navození blahobytu a hýčkání těla, navozuje atmosféru vln nedosažitelného moře a jeho kvetoucí faunu. Slast a blaho jak pro tělo, tak pro mysl. Tělový rituál zahrnuje: masku na obličej z Bio celulózy, jedinečný pěnový peeling zajišťuje buněčnou obnovu a odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává pokožku hladkou a kompaktní, relaxační ošetření přírodním kosmetickým Lulur + zábal, hluboce vyživuje a hydratuje pokožku a zanechává ji rozzářenou, vrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý jas. Aromaterapeutické tělové ošetření zajistí intenzivní zpevnění a omlazení. Podle tradic je ideální při přípravě nevěsty na její velký den.  
 
ANTI-STRESS 
     Rituál, který poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovu nalézt psychickou rovnováhu. Nádherné relaxační ošetření těla, které zajistí hlubokou relaxaci, regeneraci, uvolnění svalového napětí a psychické tenze. Díky unikátní kombinaci esenciálních olejů s antistresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie. Tělový rituál zahrnuje masáž hlavy – podporuje kvalitu a růst vlasů, tělový peeling, tělový zábal, relaxační aromaterapeutické ošetření.                                  
 
KRÁLOVSKĚ SNĚNÍ
     Luxusní Královský rituál pro náročné. Liftingová masáž obličeje + maska z Bio celulózy – viditelně pevnější pleť. Horký olej, relaxační hudba, prázdná mysl, královská péče. To jsou dvě hodiny blaha, na které jen tak nezapomenete. Královský ritual navozuje mimořádně silný smyslový zážitek, odstraňuje veškerou únavu a přináší pocit celkové spokojenosti.  Aromaterapeutické tělové ošetření vrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý jas. Zajistí dokonalý smyslový požitek, který dodá ženské sebevědomí a pocit atraktivity. Tělový rituál zahrnuje: tělový peeling, tělový zábal, masáž rukou a celotělovou relaxační aromamasáž zajistí intenzivní zpevnění a omlazení pokožky těla, její detoxikaci a hydrataci.
 

Volné termíny:

Po - Čt od 18.00